fbpx

Regnum Christi

V zajatí 4 brán

V sobotu 22. apríla sa v Bratislave konala mestská hra s názvom V zajatí štyroch brán. Táto aktivita sa konala pod záštitou Power tímu. Hra sa začala o 10:00 pri Moste SNP, kde sa účastníci rozdelili do dvoch skupín.

Úlohou hráčov bolo prejsť  Starým mestom Bratislavy a riešiť rôzne úlohy a šifry, ktoré im boli dávané počas hry. Na každom stanovišti bolo treba splniť určité úlohy, ktoré viedli k objaveniu miest, ktoré väčšina ľudí bežne nepozná. Bolo to skvelé dobrodružstvo a výborná príležitosť objaviť niečo nové v meste.

Po skončení hry sme sa presunuli do  klubu RC, kde sme mali svätú omšu a po nej sme si vychutnali skvelú pizzu. Nasledoval krátky workshop na tému osobnosti, kde sme sa dozvedeli mnoho zaujímavých faktov o sebe a o svojich spoluhráčoch. Bolo to veľmi zaujímavé a náučné stretnutie.

Celý deň sme si užívali s našimi kamarátmi a zažili sme spolu skvelé dobrodružstvo. Na záver sme si zahrali turnaj v stolnom futbale. Celý deň bol veľmi zaujímavý a požehnaný. Už teraz  sa tešíme na ďalšie podobné aktivity a dobrodružstvá.

Návrat hore