fbpx

Regnum Christi

Grilovačka pre lídrov

V nedeľu 28.5. sme sa spoločne s dobrovoľníkmi Regnum Christi stretli na grilovačke na Dlhých Dieloch. Cieľom aktivity bolo spoločne sa podeliť o skúsenosti a zážitky z aktivít, ktoré sme počas školského roka 2022/2023 mohli zažiť.

Stretnutie začalo slávnostnou sv. omšou slávenou pri príležitosti sviatku zoslania Ducha Svätého. Sv. omšu celebroval o. Andres. Následne sme si spoločne vychutnali vynikajúce špeciality z grilu, ktoré pre nás pripravila rodina Khuriovcov, ktorej veľmi pekne ďakujeme. Spoločne sme si pozreli krátke video s fotkami a spomienkami na celý školský rok a nasledovala diskusia a moment kedy sme sa mohli podeliť o svoje zážitky a dojmy z uplynulých aktivít. Do nášho klubu sme dostali aj malý darček v podobe spoločenských hier a každý osobne dostal aj poďakovanie s krátkym personifikovaným textom. Potom sme sa ešte porozprávali o vízii a plánoch na nasledujúci rok a pustili sa rovno do vynikajúcej torty, ktorú pre nás pripravila Kika.

Po pripravenom programe a spoločnej fotografii sme zostali ešte rozprávať sa medzi sebou a niektorí z nás vyskúšali aj nové spoločenské hry. Pozreli sme si aj finále hokeja, rozlúčili sa s o. Andresom a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné chvíle.

Návrat hore