fbpx

Regnum Christi

V nedeľu 18.6. sme sa stretli na Dlhých Dieloch účastníci Svetových dní mládeže, ktorí spolu budú cestovať na túto jedinečnú udalosť v rámci skupiny Regnum Christi Bratislava.

Naše stretnutie sa začalo krátkou prechádzkou, trvajúcou približne dve a pol hodinky. Spoločne sme sa vybrali na rozhľadňu Devínska Kobyla, odkiaľ sme mali možnosť obdivovať nádherný výhľad na okolie. Okrem toho sme si mohli oddýchnuť a občerstviť sa na samotnom vrchole. S novou energiou sme pokračovali cestou do mestskej časti Dúbravka, kde sme zakončili náš výlet kofolou.

Popoludnie sme strávili v príjemnej atmosfére. Bolo nám veľkou radosťou stráviť čas spolu, spoznávať sa a vytvárať nové priateľstvá. Každý z nás mal možnosť podeliť sa o svoje očakávania a plány na nadchádzajúce dni v Lisabone.

Týždeň dobrodružstva v Lisabone je už na dosah a všetci sa na neho nesmierne tešíme. Sme si istí, že nás čaká úžasná skúsenosť, ktorú si budeme pamätať celý život. Svetové dni mládeže sú jedinečnou príležitosťou pre mladých ľudí z celého sveta spojiť sa, zdieľať svoje hodnoty a presvedčenia a spoločne zdieľať svoju vieru.

Tento výlet nám už teraz umožnil bližšie sa spoznať a vytvoriť si pevné puto medzi nami. Tešíme sa na ďalšie zážitky, stretnutia a nové priateľstvá, ktoré nás čakajú v Lisabone. Veríme, že táto skúsenosť nám otvorí oči a srdcia a posilní našu vieru a odhodlanie.

Návrat hore