fbpx

Regnum Christi

Family park

Štvrtok, 27. júla 2023 bol pre POWER tím nových animátorov mimoriadny deň. Už dlhšiu dobu sme sa tešili na tento moment, keď spoločne s našimi novými animátormi vyrazíme na výlet do zábavného parku v srdci Rakúska, do nádherného Familyparku. Táto skvelá príležitosť nám nielen umožnila spoznať sa bližšie a upevniť našu tímovú spoluprácu, ale tiež nám poskytla možnosť prežiť nezabudnuteľný deň plný smiechu, zábavy a nových zážitkov.

Po príchode do Familyparku nás čakala ríša zábavy a adrenalínu. Vybrali sme sa skúsiť rôzne kolotoče a atrakcie, ktoré nám park ponúkal ako napríklad Pegas, Leonardov lietajúci stroj, Morský drak, Neptúnov vodný svet, Bobrí hrad a tancujúce sudy. Počas spoločného obedu a čakania na atrakcie sme mali možnosť spoločne sa porozprávať o nadchádzajúcom školskom roku a začať pripravovať mnohé zaujímavé aktivity pre POWER účastníkov, ktoré veríme že Vám čoskoro predstavíme.

Spoločná svätá omša pri západe slnka nám priniesla pekný duchovný zážitok. Odtiaľ sme sa vydali na záverečnú večeru do neďalekého mesta Eisenstadt, kde sme spolu zdieľali dojmy z dňa.

Ako noví animátori v POWER tíme si odnášame nielen spomienky na kolotoče a atrakcie, ale aj na spoločné rozhovory, smiech a plány do budúcnosti. Tento deň nás inšpiroval a posilnil nás pre to, čo nás čaká. Už teraz sa tešíme na budúce dobrodružstvá, ktoré nás čakajú. S nadšením plánujeme aktivity pre účastníkov POWER a veríme, že v septembri v Neapole na nás čaká ďalší nezabudnuteľný teambuildingový zážitok.

Návrat hore