fbpx

Regnum Christi

Táborový deň Robin Hood

V sobotu 20. mája sme s klubovým tímom pripravili nezabudnuteľný deň plný zábavy pre deti z Karlovej Vsi, Dlhých dielov a našich hostí z Centra pre rodiny s deťmi z Trnavy. Téma tohto dňa bola slávny hrdina Robin Hood, a naši animátori sa postarali o to, aby sme sa dobrodružstvom a hrami priblížili k jeho svetu.

Celý deň začal úvodnou hrou, v ktorej sa deti dozvedeli, do akej skupiny patria. Potom sme sa navzájom predstavili, vyrobili si menovky a vymysleli sme názov pre našu skupinu. Nasledovala úvodná scénka, ktorá nás zaviedla do príbehu Robina Hooda a jeho statočných druhov.

Po úvode sme sa navštívili stanovíštia, ktoré pre nás pripravili animátori. Tam sme sa zapojili do rôznych aktivít a hier súvisiacich s tematikou Robina Hooda. Pred obedom sme si ešte stihli zahrať veľkú hru na futbalovom ihrisku, pri ktorej sme sa museli vyhýbať animátorom a získavať farebné krepové papiere.

Po dobrej porcii zábavy sme sa vyhladovaní presunuli na chutný obed, ktorý pre nás pripravili naši úžasní animátori. Po jedle sme sa pustili do ďalšej hry s názvom “vlajočky”, kde sme si mohli porovnať sily a taktické zručnosti medzi jednotlivými tímami. Bolo to skvelé prežitie spoločne s novými priateľmi.

Na ďalších stanovištiach sme mohli vyskúšať rôzne výzvy a dobrodružstvá. Prešli sme cez pavúčiu sieť, snažili sme sa skórovať čo najviac gólov do brány a vyskúšali sme si aj našu schopnosť dopĺňať vtipy. Bolo toho veľa, čo sme si mohli vyskúšať a zároveň sme sa pri tom výborne zabavili.

Deň sme ukončili krátkym feedbackom v skupinách, kde sme si podelili svoje dojmy a skúsenosti z toho, čo sme zažili. Ako odmenu sme dostali sledké prekvapenie ale aj odznak Robina Hooda. Už teraz sa tešíme na letný prímestský tábor na ktorý sa ešte stále môžete prihlásiť na nasledujúcom odkaze.

Návrat hore